ראשי
|
אודות
|
שירותי המוסך
|
מידע שימושי
|
מבצעים
|
כותבים עלינו
|
צור קשר
|
טפסי ביטוח
|
 
 
 
 
 
 
 

תפיסת השירות שלנו

תפיסת השירות שלנו  
בשיא מוטורס, שירות איכותי ללא פשרות איננה סיסמא, אלא דרך חיים
.
כשתכנס עם רכבך אלינו, לא רק הרכב יקבל טיפול, אלא גם אתה – הנהג.
כבוד לזמן שלך
בכל הגעה למוסך תוכל לבחור אם לנוח בחדר ההמתנה הנעים שלנו, או לחזור מידית לשגרת יומך באמצעות השכרת רכב חלופי שיעמוד לרשותך בכל טיפול במקום. תוכל לבחור לקבל הסעה מידית למרכז העיר ולחזור עם סיום הטיפול.
מקצועיות ואמינות
הטיפולים השונים לרכב יבוצעו ברמה האיכותית בארץ, ע"י צוות מיומן ומקצועי, בניהול של איציק כהן – איש מקצוע מנוסה מהשורה הראשונה בארץ. גם החלפים השונים בהם אנו משתמשים בכל טיפול יהיו לעולם חלפים איכותיים בלבד, וכדי לבסס את תחושת הביטחון של לקוחותינו בכך, אנו מעניקים 18 חודשי אחריות על כל החלפים, באופן בלעדי ותקדימי בארץ, כהצהרת אמון בעצמנו ובסטנדרטים שלנו, וכהבטחה ללקוחותינו לעמוד ברף שהצבנו לנו בכל עת.   
התאמה אישית לצורכי הלקוח
עבור לקוחותינו העסוקים במיוחד, שאינם יכולים להגיע במהלך היום, מצאנו פתרון ייחודי – אחת לשבוע, בימי חמישי, יהיה המוסך פתוח גם בערב. במועד זה ניתן להשאיר רכבים לטיפול גם בשעות לא שגרתיות.
מענה מקיף לכל צורכי הלקוח                                         
בנוסף, שיא מוטורס, פיתחה מסלול ייחודי וראשון מסוגו בישראל שרואה את טובת הנהגים ברבים ותיקים – ומעניקהללקוחותיה במרכז השירות הרחבת אחריות יצרן.
עם גמר אחריות היבואן על רכבך, תוכל להמשיך וליהנות בשיא מוטורס, מאחריות כוללת לכל מערכות הרכב שלך (מפגוש עד פגוש) בתשלום חודשי נמוך ובהשתתפות עצמית נמוכה במקרה הצורך.                                                               
שיא מוטורס – בית הרכב שלך.
בשיא מוטורס באמת נעשה הכל על מנת שאתה ורכבך תרגישו בבית.
מערכת כרטיסי הלקוח המתקדמת שלנו מאפשרת לנו מעקב צמוד אחר כל רכב ורכב, היא מסייעת לנו לשמור אותך תמיד מעודכן, ומאפשרת לנו להעניק לך שירות קרוב, היכרות מעמיקה עם היסטוריית הטיפולים וצפי לצורכי הרכב העתידיים שלך. כך שבשיא מוטורס תמיד תחושו כמו בבית -  נוח, מוכר, נעים ובטוח.
 
 
מי אנחנו כותבים עלינו
סיפור המותג מבצעים
אחריות יצרן יצירת קשר
טיפים  

שיא מוטורס, רח' פנקס 9 פינת המסגר, א.ת.ישן נתניה, 09-77-900-99