ראשי
|
אודות
|
שירותי המוסך
|
מידע שימושי
|
מבצעים
|
כותבים עלינו
|
צור קשר
|
טפסי ביטוח
|
 
 
 
 
 
 
 

מי אנחנו

שיא מוטורס פתחה בנתניה, את מרכז השירות הראשון בישראל המעניק טיפול איכותי ומקצועי לרכב ובמחיר משתלם ביותר – לפחות 30% פחות מרשת המוסכים המורשים של היבואן, בכל טיפול, ובנוסף 18 חודשי אחריות מלאה על כל החלפים! 
              
שיא מוטורס, רשת מרכזי השירות לרכב, קמה במטרה לחולל שינוי אמיתי בתפיסת הצרכן בענף השירות לרכב, הן בטיפולי המוסך השוטפים לרכב והן בשירות לנהג עצמו.                                                                       
בשיא מוטורס יודעים שכשאתה נכנס היום למוסך, אתה שואל את עצמך: כמה זה יעלה? האם אקבל טיפול מספיק מקצועי? האם אוכל לסמוך על החלפים המותקנים ברכבי? 
אנחנו יודעים כי המחסור במידע וחוסר הידיעה הגדול, הנפוצים בתחום, גורמים לך, כלקוח, לחוש בלבול, חשש לשאול את השאלות הנכונות, והרגשה שאתה עוזב מוסך כשאין לך מושג אם שילמת מחיר הגון בעבור העבודה שנעשתה ברכבך.
את שיא מוטורס הקמנו בכדי שלקוחותינו יוכלו להפסיק לחשוש שעושקים אותם ויזכו ליהנות ממהפכה אמיתית בענף השירות לרכב: מקצועיות, שירות ושקיפות בכל כניסה למוסך.                                                                                                                                  
מרכז השירות של שיא מוטורס , משתרע על פני 3,000 מ"ר באזור התעשייה הישן של נתניה, ומעניק את כל השירותים והטיפולים למותגי הרכב המובילים: טויוטה, מאזדה, יונדאי, קיה, ניסאן ומיצובישי.
במוסך פועלות כל המחלקות המקצועיות הנדרשות לטיפולים השונים – מכונאות, חשמל ודיאגנוסטיקה, מיזוג אויר, פחחות וצבע.                                                                                                                                             
כמו כן בקרוב יתווספו לסל השירותים שלנו גם מחלקות נוספות לרשותך בכל הקשור לרכב: מכירת רכב  במחירים מוטבים, מכירת רכב יד שניה, ליסינג מימוני, השכרה וטרייד אין.
כל זאת על מנת לאפשר ללקוחותינו לקבל מענה לכל צורכיהם בתחום הרכב במקום אחד ובהקפדה על שירות ואיכות בסטנדרט הגבוה שהצבנו לעצמנו.
 
חזון המותג  
שיא מוטורס רואה לעצמה למטרה להקים ולהוות רשת איכותית למרכזי שרות ומכירות לרכב, בסטנדרט הגבוה ובמחיר המשתלם בישראל, תוך שמירה על חדשנות ויצירתיות בתחום.
כדי להשיג את ייעודה, תפעל החברה ללא לאות לפיתוח שירותים נוספים בתחומים אלו, תוך הקפדה על הצטיידות ושימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות והעסקת כח אדם מקצועי, מיומן, מנוסה ושירותי.
 
ערכים                                                                                                                                           
על דגלנו חרטנו את ערכי ההגינות, שקיפות מלאה, איכות ומקצוענות ללא פשרות.
בכוונתנו לייצר מצב שבו כלל שירותי המוסך יהיו פתוחים ושקופים ללקוחות. אנו שואפים להוביל מהפכה שמטרתה לדאוג לכך שאתה כלקוח, תדע בדיוק על מה אתה משלם, כפי שראוי ונכון שיהיה.  

בנוסף לכך אנו מחויבים לעצמנו ובפני לקוחותינו לסטנדרטים גבוהים, שיטות ותהליכי עבודה מתקדמים, כח אדם מקצועי ומנוסה, שירות איכותי ללא פשרות ושימוש בחלפים איכותיים עם אחריות ל-18 חודשים – זאת בכדי לשרת את המטרה העיקרית שלנו – ייסודה של רשת שירות לרכב שמייצרת אמינות ושקט נפשי בקרב לקוחותיה. 
בשיא מוטורס נדאג שכלקוחותינו תוכלו להרגיש בכל עת שקט ובטחון שקיבלתם שירות הוגן ותמורה מלאה לכספכם.
תפיסת השירות שלנו  
בשיא מוטורס, שירות איכותי ללא פשרות איננה סיסמא, אלא דרך חיים
.
כשתכנס עם רכבך אלינו, לא רק הרכב יקבל טיפול, אלא גם אתה – הנהג.
 
כבוד לזמן שלך
בכל הגעה למוסך תוכל לבחור אם לנוח בחדר ההמתנה הנעים שלנו, או לחזור מידית לשגרת יומך באמצעות השכרת רכב חלופי שיעמוד לרשותך בכל טיפול במקום. תוכל לבחור לקבל הסעה מידית למרכז העיר ולחזור עם סיום הטיפול.

מקצועיות ואמינות
הטיפולים השונים לרכב יבוצעו ברמה האיכותית בארץ, ע"י צוות מיומן ומקצועי, בניהול של איציק כהן – איש מקצוע מנוסה מהשורה הראשונה בארץ. גם החלפים השונים בהם אנו משתמשים בכל טיפול יהיו לעולם חלפים איכותיים בלבד, וכדי לבסס את תחושת הביטחון של לקוחותינו בכך, אנו מעניקים 18 חודשי אחריות על כל החלפים, באופן בלעדי ותקדימי בארץ, כהצהרת אמון בעצמנו ובסטנדרטים שלנו, וכהבטחה ללקוחותינו לעמוד ברף שהצבנו לנו בכל עת.   

התאמה אישית לצורכי הלקוח
עבור לקוחותינו העסוקים במיוחד, שאינם יכולים להגיע במהלך היום, מצאנו פתרון ייחודי – אחת לשבוע, בימי חמישי, יהיה המוסך פתוח גם בערב. במועד זה ניתן להשאיר רכבים לטיפול גם בשעות לא שגרתיות.

מענה מקיף לכל צורכי הלקוח                                         
בנוסף, שיא מוטורס, פיתחה מסלול ייחודי וראשון מסוגו בישראל שרואה את טובת הנהגים ברבים ותיקים – ומעניקהללקוחותיה במרכז השירות הרחבת אחריות יצרן.
עם גמר אחריות היבואן על רכבך, תוכל להמשיך וליהנות בשיא מוטורס, מאחריות כוללת לכל מערכות הרכב שלך (מפגוש עד פגוש) בתשלום חודשי נמוך ובהשתתפות עצמית נמוכה במקרה הצורך.                                                               

שיא מוטורס – בית הרכב שלך.
בשיא מוטורס באמת נעשה הכל על מנת שאתה ורכבך תרגישו בבית.
מערכת כרטיסי הלקוח המתקדמת שלנו מאפשרת לנו מעקב צמוד אחר כל רכב ורכב, היא מסייעת לנו לשמור אותך תמיד מעודכן, ומאפשרת לנו להעניק לך שירות קרוב, היכרות מעמיקה עם היסטוריית הטיפולים וצפי לצורכי הרכב העתידיים שלך. כך שבשיא מוטורס תמיד תחושו כמו בבית -  נוח, מוכר, נעים ובטוח.

 
 
 
מי אנחנו כותבים עלינו
סיפור המותג מבצעים
אחריות יצרן יצירת קשר
טיפים  

שיא מוטורס, רח' פנקס 9 פינת המסגר, א.ת.ישן נתניה, 09-77-900-99