ראשי
|
אודות
|
שירותי המוסך
|
מידע שימושי
|
מבצעים
|
כותבים עלינו
|
צור קשר
|
טפסי ביטוח
|
 
 
 
 
 
 
 

כללי

שירותי המוסך
 
שיא מוטורס שמחה להציע לכם סל שירותים מלא לרכב, במחיר הוגן וללא מתחרים, בסטנדרט עבודה ושירות מקצועי, אישי ואיכותי ובתחושה אמיתית של בית – מקום שבו אכפת מכם ומן הרכב שלכם.
 
אנחנו מאמינים כי טובת הלקוח והרכב לקבל את כל הטיפולים במקום אחד, כך שכל עניין וצורך שיעלו ימצאו את המענה באותה הכתובת ויאפשרו היכרות מעמיקה ושירות רציני ומקצועי. לכן, תמצאו כאן את כל המחלקות הנחוצות לטיפול ברכב:
 
מכונאות רכב
מכונאות רכבטיפול מקיף בכל מערכות הרכב. טיפולים שוטפים, תפעול תקלות, הכנת הרכב לקיץ ולחורף, חלפים איכותיים ואחריות ל 18 חודשים לכל החלפים.
כל טיפולי הרכב נעשים על פי מפרט טיפולים רשמי ושקוף על מנת לאפשר לכם, הנהגים ובעלי הרכבים, לדעת בדיוק מה בוצע במהלך טיפול ברכב, לא רק בדיעבד אלא גם מראש, אם תבקשו לדעת זאת.
מחירוני הטיפולים הינם שקופים ומחושבים לפי עלויות חלפים וחומר בשקלול עם שעות עבודה והם פתוחים בפני לקוחותינו בכל עת.
 
 
מחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה
מחלקת חשמל ודיאגנוסטיקהאין צורך לגשת בנפרד לחשמלאי רכב! בכל תקלה שהיא תמצאו בשיא מוטורס מחלקה מקצועית לטיפול במערכות החשמל ברכב.
היות ולעתים מערכות החשמל מחוברות למחשבי הרכבים חשוב מאוד לרדת לפרטי אבחון נכונים של התקלה או הכשל, וכאן עומדים לשירותכם אנשי מקצוע ותיקים ומעולים שירדו לכל פרטי התקלה במטרה לאתר את שורשה ולהבטיח טיפול נכון, מוקפד וראוי לה.

מחלקת החשמל שלנו עומדת בכל הקריטריונים והסטנדרטים המקצועיים והשירותיים שמתחייבים לספק ללקוח בשיא מוטורס.
 
 
פחחות וצבע
שיא מוטורס שואפת לתת לכם פיתרון כולל לטיפולי ושירותי הרכב ולכן מחלקת הפחחות שלנו נמצאת בין כותלי מרכז השירות הגדול והמקצועי.
בין הליפטים למחלקת החשמל תמצאו גם מחלקת פחחות וצבע שתיתן מענה לחלפים נחוצים בשל פגיעה, תאונה או בלאי ותשמור על גימור אסתטי של הטיפול, חוזק המרכב ותקינות הרכב.
 
מיזוג אוויר
טיפולי מיזוג אויר לרכב היו בעבר נחלתם של 'מוסכי מדרכה' אשר גבו סכומי עתק למשל רק על מילוי גז במערכת מיזוג האוויר ברכב.
בשיא מוטורס תקבלו שירות איכותי והוגן שיבטיח את תקינות מערכת מיזוג האוויר שלכם ויאפשר לכם נסיעה נעימה ובטוחה.

 
 
מי אנחנו כותבים עלינו
סיפור המותג מבצעים
אחריות יצרן יצירת קשר
טיפים  

שיא מוטורס, רח' פנקס 9 פינת המסגר, א.ת.ישן נתניה, 09-77-900-99